Başlangıç ve Bitiş Tarihi
28.01.2016- 28.01.2016
Başlangıç ve Bitiş Saati
12:01- 12:01
Yer / Adres :
Web Adresi :
E-posta Adresi :
İlgili Kişi :
2015/2016 YILI BAHAR YARIYILI HAFTALIK DERS PROGRAMI
GÜN SAAT 1.SINIF 2.SINIF 3.SINIF 4.SINIF
PAZARTESİ 08.15-09.00        
09.15-10.00        
10.15-11.00 FE 104 Bilgisayar Programlamaya Giriş
Yrd. Doç. Dr. Zafer ERBAY (Bilgisayar Laboratuvarı)
     
11.15-12.00 FE 104 Bilgisayar Programlamaya Giriş
Yrd. Doç. Dr. Zafer ERBAY (Bilgisayar Laboratuvarı)
     
13.15-14.00 FE 102 Analitik Kimya
Yrd. Doç. Dr. Ali Emrah ÇETİN (D6)
     
14.15-15.00 FE 102 Analitik Kimya
Yrd. Doç. Dr. Ali Emrah ÇETİN (D6)
     
15.15-16.00        
16.15-17.00        
SALI
08.15-09.00        
09.15-10.00        
10.15-11.00 MAT102 (BE-FE)
Matematik II
Yrd. Doç. Dr. Sema ŞİRİN  (D3)
     
11.15-12.00 MAT102 (BE-FE)
Matematik II
Yrd. Doç. Dr. Sema ŞİRİN  (D3)
     
13.15-14.00 FE 104 Bilgisayar Programlamaya Giriş
Yrd. Doç. Dr. Zafer ERBAY (Bilgisayar Laboratuvarı)
     
14.15-15.00 FE 104 Bilgisayar Programlamaya Giriş
Yrd. Doç. Dr. Zafer ERBAY (Bilgisayar Laboratuvarı)
     
15.15-16.00 SEÇMELİ
FE 110 Sunum Teknikleri
Yrd. Doç. Dr. Levent Yurdaer AYDEMİR (D1)
/
FE 112 Okuma ve Yazma Becerileri Yrd. Doç. Dr. Pınar Kadiroğlu (D2)
     
16.15-17.00 SEÇMELİ
FE 110 Sunum Teknikleri
Yrd. Doç. Dr. Levent Yurdaer AYDEMİR (D1)
/
FE 112 Okuma ve Yazma Becerileri Yrd. Doç. Dr. Pınar Kadiroğlu (D2)
     
ÇARŞAMBA
08.15-09.00        
09.15-10.00 FE 108 Organik Kimya
Yrd. Doç. Dr. Levent Yurdaer AYDEMİR (D1)
     
10.15-11.00 FE 108 Organik Kimya
Yrd. Doç. Dr. Levent Yurdaer AYDEMİR (D1)
     
11.15-12.00 FE 108 Organik Kimya
Yrd. Doç. Dr. Levent Yurdaer AYDEMİR (D1)
     
13.15-14.00 TUR102 Türk Dili II
Okutman Alev ÖNDER
     
14.15-15.00 TUR102 Türk Dili II
Okutman Alev ÖNDER
     
15.15-16.00 HIS102
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Okutman Alper KÜÇÜKDURMAZ
     
16.15-17.00 HIS102
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Okutman Alper KÜÇÜKDURMAZ
     
PERŞEMBE
08.15-09.00        
09.15-10.00        
10.15-11.00 FE 106 Fizikokimya
Yrd. Doç. Dr.  Ali Emrah ÇETİN (D4)
     
11.15-12.00 FE 106 Fizikokimya
Yrd. Doç. Dr.  Ali Emrah ÇETİN (D4)
     
13.15-14.00 MAT102 (BE-FE)
Matematik II
Yrd. Doç. Dr. Sema ŞİRİN  (D3)
     
14.15-15.00 MAT102 (BE-FE)
Matematik II
Yrd. Doç. Dr. Sema ŞİRİN  (D3)
     
15.15-16.00 FE 102 Analitik Kimya Laboratuvarı
Yrd. Doç. Dr. Ali Emrah ÇETİN
(Kimya Laboratuvarı)
     
16.15-17.00 FE 102 Analitik Kimya Laboratuvarı
Yrd. Doç. Dr. Ali Emrah ÇETİN
(Kimya Laboratuvarı)
     
CUMA
08.15-09.00        
09.15-10.00        
10.15-11.00        
11.15-12.00        
13.15-14.00        
14.15-15.00        
15.15-16.00        
16.15-17.00